Reflü Hastaları Keemun Çayı Kullanabilir mi?

Reflü Hastaları Keemun Çayı Kullanabilir mi? Bilindiği üzere bitki çayları da herkes tarafından kullanılmamakta ve en önemlisi hasta kişilerin doktor kontrolünde tercih etmesi gerekmektedir. Uzak diyarlarda yetişerek ülkemize kadar gelebilmeyi başarmış olan Keemun, hafif mayhoş tadında ve hafif kırmızı renginde olmaktadır. Geniş yaprakları bulunan ve normal çay demler gibi demleme usulü ile hazırlanan çayımız hemen hemen her yerde kolaylıkla kullanılabilir.

Reflü hastası

Kaynamakta olan sıcak suyun içerisine bitki çayımız bırakılarak ortalama 3 ya da 5 dakika demlenmesini bekledikten sonra günde sabah ve akşam olmak üzere sadece 2 bardak tüketilmesi gerekmektedir. Fazlasından kaçınılması belirtildiği için Reflü Hastaları Keemun Çayı Kullanabilir mi? Sorusunun cevabı ise mutlaka doktora danışılması gerektiği yönünde olmaktadır. Her zaman için açıklamalarda bulunduğumuz çayı sağlıklı ve yetişkin kişilerin kullanması gerektiğini de belirtmekteydik.

Kesin kurallar gereği uyarı kısımlarında belirtilmiş olan 18 yaş altı, hamile bayanların, emziren bayanların ve bitkilere veya aroma tadına alerjisi olan kişilerin kullanmamaları kesin bir dille açıklanmıştır. Bu kurallara uyum sağlayarak bilinçli bir tüketici olmak için dikkatli bir şekilde tüketim yapmanız gerekecektir. İlaç olarak satılmadığını aynı zamanda tedavi maksadı ile kullanılmaması gerektiğinin de altını çizmek isteriz. Söz konusu sağlık olunca ince eleyip sık dokumakta fayda vardır. Bundan dolayı ihtiyaç duymadıkça ürünü kullanmamalı, kullanmak istemeniz de mutlaka destek amaçlı olmalıdır.

Buradaki yorumun cevabıdır http://www.keemuncayi.net/keemun-cayi-yorumlari.html#comment-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir